Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

„Skaitymo iššūkis“ 2018
2018 06 04

„Skaitymo iššūkis“ kviečia pasinerti į knygų pasaulį

Milžiniško populiarumo sulaukęs, širdis užkariavęs ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“ nuo birželio pirmosios dienos vėl kviečia visus literatūros mylėtojus pasigalynėti su savimi, atsiversti mylimas knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.


Skaityti daugiau...
Konferencijoje pranešimą skaito direktorės pavaduotoja Erika Kazlauskienė
2018 06 04

Konferencijoje Kretingos viešosios bibliotekos darbuotojai dalijosi edukacinio darbo patirtimi

2018 m. gegužės 29–30 d. Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešoji bibliotekos darbuotojai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Biblioteka – sumanios visuomenės ugdymui“ Klaipėdoje. Šios konferencijos tikslas suburti įvairių Europos šalių bibliotekininkus, kurie dalintųsi savo bibliotekų gerąja patirtimi, inovacijomis bei siektų konstruktyvaus bendradarbiavimo tarpusavyje ir ateityje.


Skaityti daugiau...
Vasaros iššūkis 2018
2018 05 31

Vasaros iššūkis 2018

Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos skelbia vasaros iššūkį, kurio metu įvairaus amžiaus žmonės kviečiami dalyvauti skaitymo varžytuvėse. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas.


Skaityti daugiau...
Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kretingos skyriaus atstovai tarptautinėje  konferencijoje Vilniuje
2018 05 03

Kretingos bibliotekininkai dalyvavo Lietuvos bibliotekininkų draugijos surengtoje tarptautinėje konferencijoje

2018 m. balandžio 26 dieną, vykstant Nacionalinei bibliotekų savaitei, keturi Lietuvos bibliotekininkų draugijos (LBD) Kretingos skyriaus atstovai dalyvavo metinėje LBD konferencijoje „Kartu mes kuriame ateitį“, vykusioje Lietuvos Respublikos Seime. Konferencijos metu aptarti ne tik Lietuvos bibliotekininkų draugijos veiklos klausimai, apdovanoti geriausi 2017-ųjų bibliotekininkai, priimta rezoliucija, bet ir išklausyta daug pranešimų apie globalinius procesus, keičiančius nusistovėjusius bibliotekų veiklos principus ir keliančius naujus profesinius iššūkius.


Skaityti daugiau...
2018 04 30

Kartu mes kuriame ateitį

2018 m. balandžio 23–29 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje buvo minima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios metu bibliotekininkai kvietė savo skaitytojus, lankytojus ir kitų šviečiamųjų ir lavinamųjų veiklų gerbėjus į naujų knygų pristatymus, susitikimus su autoriais, mokymus, filmo peržiūrą, diskusijas, kūrybines veiklas ir kitus renginius, kuriuose dalyvavo per 300 žmonių. Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitę vienijanti tema mums visiems priminė, kad „Kartu mes kuriame ateitį“.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes