Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–16.00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena –švaros diena.

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

„Tavo grįstkelis“ pranešėjas Paulius Balsys
2018 01 09

„Tavo grįstkelis“ – motyvuojantys renginiai jaunimui

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos atvira erdvė jaunimui „Savas kampas“ kartu su Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ organizavo diskusijų apie karjerą vakarus jaunimui. Diskusijų metu jaunimas turėjo galimybę susipažinti su Kretingos rajone užaugusiais ir jau karjerą pasiekusiais jaunuoliais, išgirsti ne tik apie gražiausius karjeros etapus, bet ir apie kilusius sunkumus bei motyvaciją siekti užsibrėžto tikslo.


Skaityti daugiau...
Kalėdos Erlėnų filiale
2018 01 09

Konkurso bibliotekose „Išpuošk knygų lentyną!“ rezultatai

Gruodžio mėnesį Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka ir filialai dalyvavo konkurse „Išpuošk knygų lentyną!“


Skaityti daugiau...
Fondo „Švieskime vaikus“ knygų dovanojimo akcija Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje
2017 12 20

Fondo „Švieskime vaikus“ knygų dovanojimo akcija

2017 m. gruodžio 12 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje antrą kartą vyko labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygų dovanojimo akcija. Renginio metu buvo dovanojami geriausi 2016 m. vaikiškų knygų rinkiniai visoms 55 rajone esančioms įstaigoms, kuriose yra vaikiškų knygų bibliotekos. Iš viso padovanota 1000 knygų.


Skaityti daugiau...
Šimtmečio programavimo valanda bibliotekoje
2017 12 20

Šimtmečio programavimo valanda bibliotekoje

2017 m. lapkričio 25 d. „Šimtmečio programavimo valanda“ vyko daugiau nei 50 Lietuvos bibliotekų ir mokyklų. Prie šios pasaulinės iniciatyvos prisijungė ir Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka.


Skaityti daugiau...
Animacijos kūrimo mokymai bibliotekoje
2017 11 14

Animacijos kūrimo mokymai bibliotekoje

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka vykdydama projektą „Naujausios technologijos Z kartai“ 2017 m.  spalio mėn. Edukacijos centre organizavo animacijos kūrimo mokymus jaunimui.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes