Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Artėjant Žolinei kretingiškiai pynė arbatos vainikėlius
2018 08 09

Artėjant Žolinei kretingiškiai pynė arbatos vainikėlius

2018 m. rugpjūčio 7 d., Žolinėms tik artėjant, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su  Žolinčių akademijos vadove Danute Kunčiene.


Skaityti daugiau...
Iš kairės: Asta Jedenkutė, Renata Radavičienė, Švedijos ambasadore Lietuvoje Maria Christina Lundqvist, Remigijus Medutis, Jūratė Balčytienė, Nerijus Balčytis
2018 08 09

Kretingiškiai viešėjo Švedijos ambasadoje

Šiemet, Lietuvai švenčiant valstybingumo atkūrimo 100-metį, Švedijos ambasada Lietuvoje pasiūlė idėją aktyviausioms ir gabiausioms Lietuvos bibliotekoms surengti viktoriną apie Švediją.  


Skaityti daugiau...
Filmo „Sengirė“ režisierius Mindaugas Survila
2018 06 12

Kinas po atviru dangumi – „Sengirė“

Kretingos miesto 765 m. gimtadieniui ir Lietuvos 100-čiui skirti šventiniai renginiai prasidėjo 2018 m. birželio 1-ąją. Tądien Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka kvietė kretingiškius į dokumentinio filmo „Sengirė“peržiūrą ir susitikimą su šio filmo režisieriumi Mindaugu Survila. Išvysti poetišką, netipišką filmą apie gamtą, kuris kviečia žiūrovus leistis į begalinę kelionę, susipažįstant su šimtamečių girių gyventojais, rinkosi gausus būrys kretingiškių ir miesto svečių.


Skaityti daugiau...
2018 06 05

Jaunuoliai kūrė dovaną tėčiui

Pirmasis birželio sekmadienis – Tėvo diena, kurios metu vaikai tėčiams skiria ypatingą dėmesį. Klausimas kaip nustebinti savo tėtį yra vienas sudėtingiausių šventės uždavinių, nes išrinkti gerą ir patinkančią dovaną – pakankamai sudėtinga.


Skaityti daugiau...
Susitikimas su Seimo nare, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Aušra Maldeikiene
2018 05 23

Europos diena Kretingos bibliotekoje

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka sveikino Lietuvą su Europos diena, kviesdama į gausybę renginių, vykusių 2018 m. gegužės 9–21 dienomis.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes