Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–12:00; 12:30–16.00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena –švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Leidykla „Vyturys“ bibliotekos skaitytojams siūlo nemokamai skaityti elektronines knygas

Leidykla „Vyturys“

Nuo 2018 m. sausio 1 d. Viešoji biblioteka turi galimybę suteikti savo skaitytojams prieigą prie „Vyturio” skaitmeninių knygų bibliotekos (www.vyturys.lt).

Ką rasite?

Skaitmeninėje bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas, suskirtytas pagal apytiksles amžiaus grupes. Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.

Greičiausias būdas sužinoti ar kūrinys yra bibliotekoje – atlikti paiešką paieškos funkcijos langelyje. Kūriniai randami pagal autorių, pavadinimą, dalis – pagal veikėjo vardą. Kaip rasti reikiamą knygą „Vyturio“ leidyklos svetainėje, Jums padės 30 sekundžių trukmės video siužetas: https://www.youtube.com/watch?v=KRVUa8MNVWs

Kaip prisijungti?

Skaitytojams, norintiems iki metų pabaigos nemokamai naudotis prieiga prie skaitmeninės bibliotekos iš savo mobilių įrenginių ar kompiuterio, bibliotekos darbuotojas išduos „Dovanos kodą”. Jį skaitytojas turės įvesti į atitinkamai pažymėtą registracijos formos laukelį kurdamas asmeninę paskyrą www.vyturys.lt svetainėje.

Jei registruojantis „Dovanos kodas” suvedamas neteisingai, jį galima suvesti vėliau. Kaip registruoti savo paskyrą www.vyturys.lt svetainėje – 30 sekundžių trukmės video siužete: https://www.youtube.com/watch?v=-5eFWRWA3A0

Malonaus skaitymo!

„Vyturio“ leidyklos informacija


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes