Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Skaityk, rašyk, kurk – moderniai! Sukurta: 2015 09 04 Atnaujinta: 2016 03 23

„Skaityk, rašyk, kurk – moderniai!“– 2015 m. bibliotekos vykdytas projektas, kurio tikslas – skatinti Kretingos rajono vaikų ir jaunimo skaitymą, pasitelkiant modernias technologijas, elektroninių knygų pristatymus ir kūrimą įrodant, kad skaitymas yra modernus, madingas ir naudingas, rezultatas. Projektas skirtas jaunesniojo amžiaus bibliotekos skaitytojų skaitymo skatinimui, kviečiantis domėtis naujausiomis skaitymo technologijomis – knygų skaityklėmis bei planšetėmis.

Sutelkus Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinius legendų kūrimui apie Kretingą ir jos kraštą ir jų iliustravimui gimė du leidiniai: „Kretingos legendų" elektroninė knyga ir elektroninis leidinys – vaikų ir jaunimo kurtos legendos, iliustruojančios Kretingos istoriją.

Pasitelkiant šiuolaikinius įrenginius bei programas, kartu su vaikų literatūros ir iliustracijų kūrėja Ula Šimulynaite išleista elektroninė knyga (PDF, 3 MB), o kiti sudėti į  elektroninį leidinį-knygelę „Kretingos legendos“ (PDF, 2 MB). Šiuos leidinius galima atsisiųsti į planšetes ar knygų skaitykles.


Elektroninė knyga:

„Skaityk, rašyk, kurk – moderniai!“: [Kretingos legendos]. [Sudarė Ula Šimulynaitė]. [Kretinga]: Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji bilioteka, [2015] [interaktyvus]. Prieiga per internetą: <http://www.kretvb.lt/media/public/dokumentai/pdf/kretingoslegendos.pdf>.

Elektroninis leidinys:

Kretingos legendos: Vaikų ir jaunimo skaitymo skatinimo projektas „Skaityk, rašyk, kurk – moderniai!“. – Kretinga: Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, 2015. – 54 p.: iliustr. [interaktyvus]. Prieiga per internetą: <http://www.kretvb.lt/media/public/dokumentai/pdf/Kretingos_legendos.pdf>.


 

Susiję straipsniai:

Projekto „Skaityk, rašyk, kurk - moderniai!“ pristatymas ketvirtokams

 

 

 


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes